Taklampa koppar
2016-10-28
416027
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, koppar, 1900-tal, invändigt emaljerad, diameter ca 41 cm
Bucklor