Ivan Jordell oljemålning
2016-10-27
415998
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IVAN JORDELL (1901-1961): ´´Åsen III´´, olja på pannå, signerad, ca 81x92 cm