Antoni Tapies
2016-10-28
415987
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANTONI TAPIES (1923-2012): 4 Barres Rouges
Färgetsning, 1972, signerad och numrerad Tapies 38/75. Editerad av Maeght, Paris. ca 90 x 63 cm, bildmått ca 57x30 cm
LITTERATUR: Galfetti 326
Gulnader