Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
K-G NILSSON, (född 1942): "Huset", signerad och daterad, K G Nilsson 1976, gouache, ca 10,5x10,5 cm
Zustandsbeschreibung
415952
2016-10-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner