Klubbat för:
6 800 SEK
5 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Stockholmsmotiv med vy från Strandvägen, signerad och daterad V Kliuchnikov 10, olja på duk, ca 59x80 cm
415947
2016-10-28