Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2016-10-28
415946
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Stilleben med syrener, signerad och daterad V Kliuchnikov 15, olja på duk, ca 60x80 cm