Klubbat för:
3 000 SEK
2 500 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Stilleben med motiv med kräftor, signerad och daterad V Kliuchnikov 11, olja på duk, ca 44x74 cm
415945
2016-10-28