Bordsskärm 4 st Kina
2016-11-01
415933
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSSKÄRM, med fyra porslinsplaketter, montering i trä, Kina, 1900-tal, dekor av landskapsscener, höjd ca 21,5 cm
Skärmen med slitage