Oidentifierad konstnär 1800-tal
2016-10-27
415925
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Såpblåsare, olja på duk uppsatt på pannå, ca 30x36 cm
Retuscherad, smärre dukskador