Einar Jolin färglitografi
2016-10-27
415915
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 174/360, färglitografi, tryckytans bladmått ca 52,5x63 cm