Oljemålning oljemålning
2016-10-27
415889
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1930-tal): Räv i landskap, olja på pannå, otydlig monogramsignering, ca 29x39 cm