Einar Jolin färglitografi
2016-10-27
415879
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, HC. 15/40, färglitografi, ca 45x55 cm