Collier sivler med blå sten
2016-11-05
415849
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
COLLIER, silver, stämplad G.D. & Co., Imp. jugenddekor, hängande droppformad lapis lazulisten, höjd 5,2 cm
Senare stendroppe senare kedja, baksidan med smärre bucklor