Carl Brandt oljemålning
2016-10-27
415823
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Fjällbäck, signerad C. Brandt, olja på duk, ca 80x60 cm
dukhål