Tumlare supkoppar
2016-10-27
415692
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TUMLARE, SUPKOPPAR 3 st, silver, 1800-tal, otydliga stämplar, vikt ca 95 g
Slitage, en suppkop omarbetad, buklor