Madeleine Pyk färglitografi
2016-10-27
415618
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): I ateljén, signerad m Pyk, färglitografi, ca 57x43,5 cm