Lisa Larson Gustavsberg
2016-10-26
415600
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LISA LARSON, "Världens barn", figuriner, 3 st, Gustavsberg, stengods, signerade Gustavsberg, Lisa L Sweden, höjd 11-12,5 cm
Möjligen smärre fotnagg på en figurin