Såssnipor 1 par Qianlong
2016-10-27
415581
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SÅSSNIPOR, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), underglasyrblå dekor av bla lotusblommor, längd ca 25 cm
En med nagg och lagning