Kista 1700-tal i ek
2016-10-27
415518
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KISTA, ek, daterad 1769, fronten med måleri, nyckelskylt i form av hjärta, höjd 25, 65x35 cm
Nyckel finns, slitage