Ivan Jordell oljemålning
2016-10-27
415493
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IVAN JORDELL (1901-1961): Komposition, signerad Ivan Jordell, olja på pannå, 49x59 cm