Ivan Jordell oljemålning
2016-10-27
415490
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IVAN JORDELL (1901-1961): Sittande figur, olja på duk, signerad, 80x70 cm
Krackelyr