Gunnar Svenson oljemålning
2016-10-26
415467
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR SVENSON (1892-1977): "Vårvintermotiv, Mälaren", signerad Gunnar Svenson, olja på duk, ca 60x73 cm