Madeleine Pyk Zoo
2016-10-27
415432
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Zoo", signerad och daterad M Pyk 1973, blandteknik, bildmått ca 15x20 cm
Fläckar