Lars Boethius
2016-10-26
415427
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS BOETHIUS (1903-1968): Flora, signerad Lars Boethius, olja på pannå, ca 53x26 cm