Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
KLAFFBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahogny, på lyrfot, låda i sargen, mässingsdekor, höjd ca 77, 50x91 cm
Smärre fanérskador
415422
2016-10-26