Klaffbord Karl Johan
2016-10-26
415422
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KLAFFBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahogny, på lyrfot, låda i sargen, mässingsdekor, höjd ca 77, 50x91 cm
Smärre fanérskador