Ljuskrona
2016-10-26
415372
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1800-talets slut, mässing och zink, för 4 ljus, mörkblå bemålning, höjd ca 50 cm, diameter ca 34 cm
Slitage, borrad för el