Fritiof Schüldt Stockholmsmotiv
2016-10-26
415355
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRITIOF SCHÜLDT (1891-1978): Motiv från Stockholm, signerad Schüldt, olja på duk, 45x32 cm