Hörnskåp i furu
2016-10-26
415315
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HÖRNSKÅP, i två delar, furu, 1800-tal, höjd ca 204, 46x46 cm
slitage, nedre lås med skador