Ljuskrona i venetiansk stil
2016-10-26
415313
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, 6-armad, venetiansk stil, delvis polykromt glas, höjd ca 57, diameter 54 cm
Enstaka nagg och vissa dekorelement med lagningar