Madeleine Pyk, blandteknik
2016-10-26
415299
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Byggnad med kupol, signerad och daterad M Pyk 1969, blandteknik, ca 15x16 cm