Väggappliquer
2016-10-23
415235
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, 3 ljusarmar metall belagd med slagmetall, höjd ca 55 cm
Smärre slitage