Carl Johansson olja på pannå
2016-10-25
415226
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL JOHANSSON (1863-1944): Motiv från Lidingö, signerad och daterad 35, olja på pannå, ca 32x41 cm