Carl Fredrik Reutersvärd färglitografi
2016-11-02
415171
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad Reutersvärd 53/100, färglitografi, 60x84 cm, oramad