Staffli tidigt 1900-tal
2016-10-25
415115
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STAFFLI, ek, tidigt 1900-tal, justerbart fäste för duk, maxhöjd för duk ca 150, bredd 70 cm
Bruksslitage