Harald Lindberg
2016-10-25
415079
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976), Pojken och svanarna, signerad Harald Lindberg, olja på duk, 56x48 cm