Akvarell 1800-tal
2016-10-25
415054
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal): Skördefest, signerad, akvarell, ca 24x26 cm
Slitage, gullnad