Elis Ryberg
2016-10-24
414990
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): (2) Stockholmsmotiv, signerad Elis Ryberg, numrerad 249/300 resp 164/300, färglitografi, ca 45x54 resp. 46x55 cm