Fyrfat
2016-10-24
414977
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FYRFAT, mässing, Kina, 1800-talets mitt, med hänklar, diameter 46, höjd 10 cm
slitage