Gerasimo
2016-10-24
414973
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
I. GERASIMOV, sannolikt (1900-tal): Fiskare, signerad och daterad -52, pastell, ca 46x60 cm