Maurice Moberg
2016-10-24
414931
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAURICE MOBERG (1923-2014): Stockholmsmotiv, signerad Maurice Moberg, olja på duk, 57x62 cm