Carl Larsson etsning
2016-10-24
414913
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL LARSSON (1853-1919): "Empire", signerad i plåten, etsning, ca 19,5x14 cm