Göran Brunius Långörens lotsplats
2016-10-24
414863
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): "Långörens lotsplats", monogramsignerad GB, olja på pannå, 16x22 cm