Else Hermansson Badhytter olja
2016-10-24
414859
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELSE HERMANSSON (1900-1997): Badhytter, signerad Else Hermansson, olja på duk, 22x27 cm