Soffbord
2016-10-24
414849
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanérad med mahogny, besalg och fothyllsor i mässing, glasskiva, höjd ca 64, diameter 93 cm
Slitage