Stellan Mörner oljemålning
2016-10-25
414806
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): Landskap med kyrka, signerad SM, olja på duk, ca 23x32 cm.