Ytterfoder
2016-10-24
414784
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YTTERFODER, porslin, Kina, 1800-tal, oktagonal form, dekor av flodlandskap med pagoder samt figurer i underglasyrblått, höjd ca 21 cm
Lagningar, botten med stjärnspricka