Hänge kors
2016-10-24
414748
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÄNGE, förgyllt, i form av kors, i mitten en blomkvist med dekor av fasettslipad röd sten och 3 pärlor, omkring 1900, höjd inkl ögla ca 6 cm
Smärre bucklor