Pär Siegård oljemålning
2016-10-25
414631
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PÄR SIEGÅRD (1877-1961): "Orfeus", signerad Pär Siegård, olja på pannå, ca 20x24 cm