Bronsskulptur
2016-10-25
414551
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sittande kvinna, otydligt signerad och daterad -46, brons, höjd ca 24 cm