Uno Vallman oljemålning
2016-10-23
414506
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN, (1913-2004): Kompostion med blommor, signerad och daterad Uno Vallman 1954, olja på pannå, ca 46 x 38 cm